Date Day Time Competition
24 September 2018 Monday 5.30pm Arthur Frame 69 v Cathcart Castle
24 September 2018 Monday 5.30pm Arthur Frame Crossmyloof v Glasgow XX
27 September 2018 Thursday 18:00 Glenalmond Cathcart Castle v Drystanes
27 September 2018 Thursday 18:00 Glenalmond Crossmyloof v Dumbreck Ladies
2 October 2018 Tuesday 8.20pm Arthur Frame Giffnock v Braehead Virtual
2 October 2018 Tuesday 8.20pm Arthur Frame Pollok v Braehead Young Curlers
4 October 2018 Thursday 20:20 Glenalmond Braehead Wheelchair v Beechnuts
4 October 2018 Thursday 20:20 Glenalmond Glasgow Ladies v Cambuslang
10 October 2018 Wednesday 6.00pm Arthur Frame Carmunnock and Rutherglen v Bank of Scotland
10 October 2018 Wednesday 6.00pm Arthur Frame Drystanes v Glasgow Ladies
15 October 2018 Monday 17:30 Glenalmond Beechnuts v Cambuslang
15 October 2018 Monday 17:30 Glenalmond Cathcart Castle v Crossmyloof
18 October 2018 Thursday 18:00 Glenalmond Carmunnock and Rutherglen v Harlequins
22 October 2018 Monday 17:30 Glenalmond Eaglesham v Glasgow XX
23 October 2018 Tuesday 8.20pm Arthur Frame Giffnock v Glasgow Ladies
23 October 2018 Tuesday 8.20pm Arthur Frame Pollok v Bank of Scotland
5 November 2018 Monday 5.30pm Arthur Frame 69 v Braehead Young Curlers
5 November 2018 Monday 5.30pm Arthur Frame Braehead Virtual v Crossmyloof
7 November 2018 Wednesday 19:50 Glenalmond Crossmyloof v Cambuslang
7 November 2018 Wednesday 19:50 Glenalmond Glasgow XX v Carmunnock and Rutherglen
13 November 2018 Tuesday 7.50pm Arthur Frame Carmunnock and Rutherglen v Cathcart Castle
13 November 2018 Tuesday 7.50pm Arthur Frame Glasgow XX v Drystanes
15 November 2018 Thursday 19:50 Glenalmond Cambuslang v Carmunnock and Rutherglen
5 December 2018 Wednesday 6.00pm Arthur Frame Braehead Young Curlers v Bank of Scotland
5 December 2018 Wednesday 6.00pm Arthur Frame Glasgow Ladies v Braehead Virtual
13 December 2018 Thursday 6.00pm Arthur Frame 69 v Carmunnock and Rutherglen
13 December 2018 Thursday 6.00pm Arthur Frame Glasgow XX v Giffnock
10 January 2019 Thursday 8.20pm Arthur Frame Crossmyloof v Drystanes
10 January 2019 Thursday 8.20pm Arthur Frame Pollok v Cathcart Castle
14 January 2019 Monday 17:30 Shanter Drystanes v 69
15 January 2019 Tuesday 8.20pm Arthur Frame 69 v Bank of Scotland
15 January 2019 Tuesday 8.20pm Arthur Frame Crossmyloof v Glasgow Ladies
23 January 2019 Wednesday 6.00pm Arthur Frame Carmunnock and Rutherglen v Pollok
23 January 2019 Wednesday 6.00pm Arthur Frame Giffnock v Drystanes
24 January 2019 Thursday 17:30 Shanter Crossmyloof v Braehead Wheelchair
28 January 2019 Monday 5.30pm Arthur Frame Cathcart Castle v Braehead Young Curlers
28 January 2019 Monday 5.30pm Arthur Frame Glasgow XX v Braehead Virtual
31 January 2019 Thursday 18:00 Shanter Cambuslang v Beechnuts
31 January 2019 Thursday 18:00 Shanter Pollok v Glasgow Ladies
4 February 2019 Monday 17:30 Shanter Braehead Virtual v Cathcart Castle
4 February 2019 Monday 17:30 Shanter Carmunnock and Rutherglen v Glasgow XX
7 February 2019 Thursday 8.20pm Arthur Frame Carmunnock and Rutherglen v Braehead Young Curlers
7 February 2019 Thursday 8.20pm Arthur Frame Drystanes v Braehead Virtual
11 February 2019 Monday 5.30pm Arthur Frame Crossmyloof v Giffnock
11 February 2019 Monday 5.30pm Arthur Frame Pollok v 69
13 February 2019 Wednesday 18:00 Shanter Beechnuts v Pollok
13 February 2019 Wednesday 18:00 Shanter Drystanes v Crossmyloof
19 February 2019 Tuesday 5.30pm Arthur Frame Bank of Scotland v Cathcart Castle
19 February 2019 Tuesday 5.30pm Arthur Frame Glasgow Ladies v Glasgow XX
21 February 2019 Thursday 18:00 Shanter Cathcart Castle v Carmunnock and Rutherglen
21 February 2019 Thursday 18:00 Shanter Harlequins v Giffnock
7 March 2019 Thursday 19:50 Shanter Cathcart Castle v Harlequins
7 March 2019 Thursday 19:50 Shanter Drystanes v Pollok
14 March 2019 Thursday 8.20pm Arthur Frame v
14 March 2019 Thursday 8.20pm Arthur Frame v
18 March 2019 Monday 18:00 Shanter Pollok v Cathcart Castle
27 March 2019 Wednesday 5.30pm Arthur Frame v